28 marca 2018

Podsumowanie siódmej edycji konkursu Memory Master

Podsumowanie siódmej edycji konkursu Memory Master

28 marca br. podczas sportowego powitania wiosny odbyło się wręczenie nagród laureatom siódmej edycji ogólnopolskiego konkursu język angielskiego Memory Master. Spośród naszych uczniów wyróżniono pięć osób, które w nagrodę za bardzo wysoką liczbę punktów otrzymały dyplom laureata drugiego i trzeciego stopnia oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe - dostosowane do poziomu zaawansowania uczniów lektury w języku angielskim oraz fiszki do nauki słownictwa.

Nagrodzeni uczniowie to:

  • Julia Przydrożna (kl. 4b) – laureat II stopnia (96/100pkt)
  • Jerzy Czapla (kl. 4b) – laureat II stopnia (94/100pkt)
  • Zuzanna Hamulska (kl. 4a) – laureat III stopnia (93/100pkt)
  • Zuzanna Sobik (kl. 4a) – laureat III stopnia (90/100pkt)
  • Martyna Wąsik (kl. 3bg) – laureat II stopnia (95/100pkt)

Dodatkowo dla każdego uczestnika konkursu przewidziano dyplom w podziękowaniu za udział i związaną z nim dodatkową pracę polegającą na opanowaniu wielu słów i zwrotów, które niekiedy wykraczały poza program szkolny.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie Memory Master w przyszłym roku szkolnym!

Ewa Turek