Wyniki zawodów sportowych

2021/2022

28 kwietnia - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym (Igrzyska Dzieci) - 2 miejsce dziewczęta:
1. Zofia Majchrzak
2. Natalia Frąckowiak
3. Wiktoria Roszak
4. Aleksandra Klupczyńska
5. Natalia Kaczmarek
6. Oliwia Cugier

9 marca - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Siatkówce (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 1 miejsce chłopcy:
1. Kacper Jeziorski 8b
2. Wojciech Piskorski 8b
3. Aleksander Konieczny 8a
4. Bartosz Konieczny 8b
5. Filip Mania 8b
6. Mateusz Cykman 8a
7. Eryk Skotarek 8b
8. Mikołaj Czapla 8b
9. Mateusz Sajewski 8a

17 listopada - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Unihokeju (Igrzyska Dzieci) - 3 miejsce dziewczęta:
Maja Ślusarek 5a
Patrycja Michałowska 5a
Zuzanna Czapla 5b
Natalia Frąckowiak 5b
Aleksandra Klupczyńska 5b
Aleksandra Łagodzka 5b
Zofia Majchrzak 5b
Wiktoria Roszak 5b
Zofia Roszkiewicz 5b

22 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 2 miejsce dziewczęta:
Julia Wojtkowiak - 7b
Nikola Kostrowska - 8b
Natalia Olejnik - 8b

22 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 3 miejsce chłopcy:
Michał Kociucki - 7
Mikołaj Czapla - 8b
Bartosz Konieczny - 8b

2019/2020

26 listopada - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 3 miejsce dziewczęta:
Wiktoria Cugier - 7a
Maja Jakubowska - 7a
Gabriela Gubańska - 8a

26 listopada - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 3 miejsce chłopcy:
Michał Lisiecki - 7a
Jakub Kurt - 7a
Kacper Nowiński - 7a

12 listopada - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci)3 miejsce dziewczęta:
Zofia Roszyk - 6b
Natalia Olejnik - 6b
Julia Wojtkowiak - 5b

12 listopada - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci) - 3 miejsce chłopcy:
Jakub Matuszak - 6b
Mikołaj Czapla - 6b
Aleksander Konieczny - 6a

30 października - Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Szachach

1 miejsce -Jakub Płocieniak 7a

 

2018/2019

10 maja - Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Lekkiej Atletyce
1 miejsce - Aleksandra Kraśniewska 3ag - bieg na 1000m
1 miejsce - Paulina Musielak 3bg - pchnięcie kulą
1 miejsce - Mateusz Włodarczak 8a - skok w dal
2 miejsce - Tomasz Piotrowski 3bg - bieg na 1000m

09 maja - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Piłce Nożnej (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 2 miejsce
Kamil Jabłoński 3ag
Jakub Grzemski 3ag
Maksymilian Baer 3bg
Kacper Michałowicz 3bg
Arkadiusz Oleszak 3bg
Jędrzej Płocieniak 3bg
Mikołaj Skorupka 3bg
Mateusz Włodarczak 8a
Jędrzej Wosiak 8a

21 lutego - Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Szachach
2 miejsce - Tomasz Piotrowski 3bg
3 miejsce - Aleksandra Kraśniewska 3ag
3 miejsce - Michał Szymczak 3ag

30 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 3 miejsce dziewczęta:
Martyna Czekała - 8a
Zuzanna Kaźmierczak - 8a
Sandra Leśna - 8a

30 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 3 miejsce chłopcy:
Maksymilian Baer - 3bg
Arkadiusz Oleszak - 3bg
Marcel Cykman - 8a

16 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci) - 3 miejsce dziewczęta:
Wiktoria Cugier - 6a
Maja Jakubowska - 6a
Julia Juskowiak - 6a

16 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci) - 3 miejsce chłopcy:
Michał Lisiecki - 6a
Jakub Kurt - 6a
Mikołaj Kowalczyk - 6a

2017/2018

13 listopada - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Piłce Nożnej Halowej (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) - 1 miejsce
Maksymilian Baer (IIbg)
Łukasz Wachowiak (IIIbg)
Jakub Ceglarek (IIIbg)
Mikołaj Losy (IIIbg)
Mikołaj Hofman (IIIbg)
Jakub Maćkowiak (IIIag)
Kacper Michałowicz (IIbg)
Jakub Grzemski (IIbg)
Jędrzej Wosiak (VIIIa)

27 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)
2m. - Martyna Czekała (VIIa), Zuzanna Kaźmierczak (VIIa), Sandra Leśna (VIIa)
2m. - Maksymilian Baer (IIbg), Łukasz Wachowiak (IIIbg), Arkadiusz Oleszak (IIbg)

25 października - Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Tenisie Stołowym (Igrzyska Dzieci)
3m. - Gabriela Gubańska VIa, Wiktoria Cugier Va
3m. - Michał Lisiecki Va, Mikołaj Kowalczyk Va

19 października - Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Szachach
1 miejsce - Aleksandra Kraśniewska IIag, Jakub Płocieniak Va
3 miejsce - Mikołaj Prusak IIag