24 września 2021

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

21 września  w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo miło i kolorowo, a to za sprawą święta, które obchodziliśmy- Dzień Przedszkolaka. Był to bardzo ważny dzień dla każdego dziecka.

Na przedszkolaków czekała moc atrakcji. Odwiedzili nas wspaniali, pełni pasji  ludzie z Creative Carousel i Old School Play, którzy przeprowadzili zajęcia pt. „Podróże po Polsce”. W interesujący  sposób zaprezentowali wiadomości dotyczące różnych miast. Dzieci „odwiedziły” kilka miejsc w Polsce. Podróżowały samotem, samochodem, pociągiem oraz  statkiem. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Pani dyrektor odwiedziła każdą grupę. Złożyła dzieciom życzenia z okazji ich święta oraz wręczyła każdemu słodki upominek. Na koniec   dzieci otrzymały dyplomy, wykonano również  pamiątkowe zdjęcia.

Cytując słowa Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, wszystkim naszym przedszkolakom- zarówno maluszkom jak i tym starszym życzymy radości ze zdobywanej wiedzy, samych wesołych chwil spędzanych w przedszkolu oraz dużo, dużo uśmiechu.

Nauczycielki wychowania przedszkolnego