14 kwietnia 2026
Wielkanocne śniadanko - zajączek w grupie Zielone Żabki
1 kwietnia w grupie Zielone Żabki było uroczyście i świątecznie. Przedszkolaki w uroczystych strojach i świątecznych nastrojach, czekały na niespodzianki. Odbyło się wspólne wielkanocne śniadanko. Dzieci wysłuchały świątecznych życzeń pani wicedyrektor Anny Czaplewskiej- Masłowskiej, która również wręczyła dzieciom upominki. Było wiele radości, śmiechu oraz niezapomnianych wrażeń.
Monika Wojciechowska
Czytaj również:
- Powitanie wiosny w Alpa-Kam
- "Zielone Żabki" sieją zieloną rzeżuchę
- ,,Sałatka owocowa smaczna i zdrowa"
- W oczekiwaniu na wiosnę
- ,,Dzień Kobiet z Miśkolandią"
- Świąteczne spotkanie - wigilia w grupie ,,Zielone Żabki”
- Świąteczne warsztaty z Miśkolandią w grupie ,,Zielone Żabki”
- ,,Choinko piękna jak las. Choinko zostań wśród nas”
- Spotkanie z Mikołajem w grupie ,,Zielone Żabki"
- W oczekiwaniu na święta w grupie "Zielone Żabki"




























































