04 grudnia 2025

W oczekiwaniu na święta w grupie "Zielone Żabki"

W oczekiwaniu na święta w grupie 'Zielone Żabki'

W grupie ,,Zielone Żabki” odbyło się przedświąteczne spotkanie przedszkolaków z Panią wicedyrektor Anną Czaplewską-Mysłowską oraz z rodzicami dzieci przedszkolnych z grupy ,,Zielone Żabki”. Podczas tego spotkania wspólnie został wykonany łańcuch na choinkę oraz odbyło się piękne i smaczne dekorowanie pierników. Przy dźwiękach świątecznej muzyki i wspaniałej atmosferze przybliżyliśmy dzieciom tradycje związane z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

Monika Wojciechowska