17 grudnia 2021

Świąteczne odwiedziny Wolontariuszy w Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach

Świąteczne odwiedziny Wolontariuszy w Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach

16 grudnia grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół w Krzywiniu i Zespołu Szkół w Jerce udała się do Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach. Jak co roku odwiedziliśmy pensjonariuszy, przynosząc im świąteczny nastrój, bo przecież Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich oraz przyjaciół są najlepszym sposobem na rozwiązanie wszystkich problemów.

Ze względu na pandemię wręczenie świątecznych upominków odbyło się na świeżym powietrzu.  Nie sposób opisać wzruszenia obdarowanych, w sumie rozdaliśmy 97 paczek.

W imieniu własnym i wszystkich członków wolontariatu składam serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom za wsparcie naszej inicjatywy mającej na celu zebranie słodyczy dla pensjonariuszy.

Jestem bardzo wdzięczna za wielkie serce i dobrą wolę. Okazana pomoc daje siłę i przywraca wiarę w człowieka. Jest dowodem na to, że nigdy nie pozostaniemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach, że zawsze możemy na kogoś liczyć. Dziękuję i życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każdy świąteczny dzień żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia.

Lidia Walczak
Kamila Humerska