07 maja 2026
Podróże kształcą, wychowują i inspirują
6 maja 2026r. uczniowie klas 3a i 3b wraz z opiekunami odwiedzili wybrane miejsca w stolicy Dolnego Śląska, które już na stałe wkomponowały się w architekturę Wrocławia czyli Sky Tower oraz zabytkowy dworzec PKP. Na 49-tym piętrze podziwiali panoramę Wrocławia oraz okolic oraz obejrzeli nowości interaktywne umieszczone w windzie i na ściankach. Głównym punktem programu wycieczki był przede wszystkim udział w warsztatach plastycznych oraz obejrzenie wystawy pt. Kolejkowo - Wrocław. Jest to miniaturowy Dolny Śląsk w pomniejszeniu. Miniaturowy świat jest pełen życia, humoru i fascynujących detali, o które zadbali fachowcy między innymi z Jeleniej Góry. Oglądanie budynku dworca powiązane było z czytaniem i omawianiem lektury: ,,O psie, który jeździł koleją". Była to już ostatnia wycieczka autokarowa uczniów klas trzecich na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Kolejne wyjazdy dopiero w klasie czwartej!!!
opiekunowie wycieczki:
Ewa Jagodzińska-Wiatrowska
Bernadeta Bieczyńska
Daria Walenciak
Czytaj również:
- Srebrni lekkoatleci
- Koncepcja funkcjonowania i rozwoju Zespołu Szkół w Krzywiniu
- Święto Narodowe Trzeciego Maja
- XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek
- "Media - czwarta władza?"
- Biało-czerwone święta majowe
- XXVI edycja Pucharu Tymbark!
- Kreatywna matematyka w odsłonie wiosennej
- Certyfikat
- Akademia Młodego Samorządowca































































