04 września 2025
"Jeżyki" - wspomnienia z wakacji
W pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego w grupie Jeżyków wspominaliśmy nasze wakacyjne przygody. Dzieci chętnie opowiadały gdzie były i jak spędzały wolny czas. Przypomnieliśmy sobie rówież nazwy środków transportu. Ważnym tematem było przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas zabaw oraz ich respektowanie. Przedszkolaki chętnie wysłuchały opowiadania "Jeżyk na wakacjach". Odbyła się gimnastyka, zabawy ruchowe oraz zabawy ze śpiewem. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia manualne oraz plastyczne. Dzięki tym zajęciom przedszkolaki dowiedziały się, że wakacje, to czas radości oraz zabawy – ale równie chętnie wróciły do przedszkolnych murów, by się bawić i spędzić dobrze czas z kolegami i koleżankami z grupy.
wychowawca
A. Kolasińska















