31 października 2025
Gimnastyka dobra sprawa dla nas wszystkich to zabawa
Gdy na dworze jest niesprzyjająca dla nas pogoda, to jeżyki spędzają czas na sali lustrzanej. Tym razem zostały podzielone na 4 zespoły- przechodząc co 10 minut przez 4 różne stacje- wykonując na każdej z nich ćwiczenia gimnastyczne oraz zabawy. Dzieci bardzo dobrze się tam czują i nie mogą doczekać się kolejnego wyjścia.
A. Kolasińska
Czytaj również:
- Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki
- "Jeżyki" tworzą pajęczynki
- "Jeżyki" - wspomnienia z wakacji
- Jeżyki świętują Dzień Dziecka cały tydzień
- Jeżyki poznają ciekawostki o ślimakach
- Piknik grupy Jeżyki
- Polska - moja ojczyzna
- Jeżyki dbają o przyrodę
- Grupa Jeżyki czeka na Wielkanoc
- Wiosna na wsi

































