31 października 2025

Gimnastyka dobra sprawa dla nas wszystkich to zabawa

Gimnastyka dobra sprawa dla nas wszystkich to zabawa

Gdy na dworze jest niesprzyjająca dla nas pogoda, to jeżyki spędzają czas na sali lustrzanej. Tym razem zostały podzielone na 4 zespoły- przechodząc co 10 minut przez 4 różne stacje- wykonując na każdej z nich ćwiczenia gimnastyczne oraz zabawy. Dzieci bardzo dobrze się tam czują i nie mogą doczekać się kolejnego wyjścia.

A. Kolasińska