12 maja 2026

„Bezpieczny Przedszkolak”- etap powiatowy

„Bezpieczny Przedszkolak”- etap powiatowy

6 maja 2026 roku dzieci z grupy "Biedronki" dzielnie reprezentowały naszą gminę w XI Edycji Powiatowego Konkursu "Bezpieczny Przedszkolak" w Starych Oborzyskach.

Dwunastoosobowa drużyna miała do zrealizowania cztery zadania: zaprezentowanie piosenki, wykonanie pracy plastycznej (kolaż), udział w konkurencjach sportowych oraz w quizie wiedzy teoretycznej.

Wychowankowie z dużym zaangażowaniem walczyli w każdej dyscyplinie. Pokazali swoją wytrwałość, determinację, kreatywność i współpracę. Pozostałe dzieci dopingowały kolegów z trybun oraz dodawały ducha walki.

Nasza drużyna okazała się najlepsza w konkurencjach sportowych oraz quizie.
Wróciliśmy do Przedszkola z pięknymi nagrodami, które na dobre zagościły w naszej sali.

Serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniach.

Magdalena Szablewska